Nasz team

Poznaj nasz team – ekipę prawdziwych pasjonatów latania! To oni zadbają o Twoje bezpieczeństwo w czasie lotu żebyś czuł się komfortowo. Ponadto zabiorą Cię w chmury, a także pokażą najpiękniejsze widoki.

pilot motolotni motolotnie Mazury

Dominik Kaźmierczak  SP – MMMM

Założyciel Motolotni Mazury, pilot motolotni i instruktor motolotniarstwa. Człowiek orkiestra. W lataniu zakochał się od pierwszego widzenia, na szczęście ze wzajemnością. Dzięki temu porzucił zwykłą pracę, żeby realizować swoją pasję. I to nie jedną! Poza lotniskiem często spotkać go można na scenie, gdzie z kapelą Załoga dr Bryga podbija nie tylko mazurskie tawerny.

pilot motolotni motolotnie Mazury

Waldek Woźniak   SP- MPZV

Lotnik, żeglarz i nurek. Pilot motolotni od 2002 r. Był członkiem Mikrolotowej Kadry Polski w której startował m.in. w mistrzostwach Europy i Świata. Dziś reprezentuje Polskę jako członek kadry narodowej seniorów Polskiego Związku Żeglarskiego. Zdobył srebrny medal mistrzostw świata w klasie Hansa 303. .

 .

Już dziś zarezerwuj lot z naszymi pilotami!

Zobacz sprzęt na którym latamy!

Ekipa naziemna

ekipa naziemna Motolotnie MazuryKamila Kaźmierczak

Fanka latania i uśmiech lądowiska. Pomaga żebyśmy w spokoju mogli bujać w obłokach. Nasza „pierwsza pomoc” w telefonicznej sprawie. Często pełni rolę kontaktu z Wami. Ponadto pomaga ogarnąć nasze sprawy biurowe kiedy my jesteśmy w powietrzu. Nie straszne jej rezerwacje, vouchery i maile. Prywatnie wybranka Dominika.

Poznaj naszych partnerów. Zapraszamy i polecamy!
Slide 1
loty na motolotni Chrcynno
Slide 1
sky-life
Slide 1
obozy żeglarskie na Mazurach