Zarezerwuj lot

Spędzasz wakacje na Mazurach. Zapraszamy na najciekawszą atrakcję w Giżycku. Jeśli chcesz unieść się z nami w przestworza, już dziś zarezerwuj lot! Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami i umów dla siebie lub bliskich termin na lot motolotnią nad Mazurami!

lot motolotnią nad Mazurami _ atrakcje w Giżycku

Jak umówić lot:  

  • Skontaktuj się z nami by umówić wstępny termin lotu – napisz którą opcją lotu jesteś zainteresowany oraz daty w których mógłbyś do nas dotrzeć
  • W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegóły dotyczące rezerwacji
  • Ostateczną datę i godzinę lotu potwierdzamy w ciągu 24 godzin przed terminem. Ponieważ jesteśmy uzależnieni od pogody pamiętaj, że Twój lot może zostać przesunięty!
  • Przed lotem otrzymasz od nas wiadomość SMS ze szczegółami dotyczącymi lotu – jak do nas dotrzeć i jak się przygotować.
  • Jeśli z jakiegoś powodu nie dotrzesz na umówiony i potwierdzony lot koniecznie skontaktuj się z nami

Formularz wstępnej rezerwacji lotu


Czy masz voucher podarunkowy? (wymagane)
Nie, nie mam vouchera chcę zarezerwować lotTak, mam już voucher i chcę zarezerwować termin

Zaznacz opcję lotu

Loty widokowe motolotnią

Lot dla dwojga


Przedłużenie ważności vouchera
o pół roku - 100 PLNo rok - 200 PLN

Lot na przednim fotelu
Lot na przednim fotelu 30 minut - 800 zł


Pasażer 1: *max 115 kg
Pasażer 2: *max 115 kg
*możemy zabrać pasażerów do 115 kg (100-115 kg za dopłatą + 50 zł i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z nami!)

Uwagi, informacje dodatkowenp. szczegóły vouchera (firma wystawiająca voucher, termin ważności)

Przetwarzanie danych osobowych (wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz rezerwacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Motolotnie Mazury Dominik Kaźmierczak, ul. Słoneczna 36, 11-500 Giżycko

Mazury mają wiele do zaoferowania. Czekają na Ciebie atrakcje w Giżycku, kontakt z naturą i niezapomniane wspomnienia.  Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie i piękne widoki. Przeczytaj nasz dział z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) żeby jak najlepiej przygotować się na swój lot widokowy. Dowiedz się czy w czasie lotu można robić zdjęcia i jak się odpowiednio ubrać. Do zobaczenia na naszym lądowisku! Czekamy na Ciebie!