Jak realizujecie filmy pamiątkowe?

Przygotowanie filmu z Twojego lotu jest jedną z możliwości którą oferujemy. Materiał  kręcimy na lądowisku, w czasie lotu, a także po wylądowaniu*. Wykorzystujemy dwie kamery (jedną zamontowaną na kasku pilota, drugą w ręku pasażera), a sprzęt który posiadamy pozwala zarejestrować lot w najlepszej jakości (kamery GoPro i ręczny gimbal). Film pamiątkowy z lotu to DO WYBORU: zmontowany materiał z muzyką w tle (domyślnie) lub surowe nagrania bez montażu (po wyraźnym określeniu takiej chęci przed lotem!).

Zmontowany film wysyłamy jako link do pobrania w ciągu miesiąca od Twojego lotu. Istnieje możliwość żeby film był zmontowany do wybranej przez Ciebie muzyki (dopłata do opcji 50 PLN). Jeśli poza zmontowanym filmem pamiątkowych chcesz uzyskać dodatkowo surowe materiały filmowe nagrane w czasie lotu – koniecznie określ taką chęć przed lotem – taka opcja jest możliwa za dopłatą 100 zł. Przykładowe filmy znajdziesz na naszym kanale na youtube.
*W przypadku opcji lotu godzinnego baterie w naszym sprzęcie mogą nie wytrzymać całego lotu. W takim przypadku na filmie pamiątkowym może nie być ujęć z lądowania.